وبلاگ

راهنمای انتخاب نورپردازی مناسب برای فضا

راهنمای انتخاب نورپردازی مناسب برای فضا

نحوه انتخاب نوع چراغ در نورپردازی محیط‌ها بسیار تاثیرگذار است.انتخاب آن برخلاف تصور ساده نیست. زیبایی و نور در کنار یکدیگر می‌توانند فضایی را بسازند که مورد پسند شماست. در این مقاله درباره انتخاب نورپردازی مناسب بیشتر بخوانید.
اصول نورپردازی حمام‌های بزرگ و حمام‌های کوچک

اصول نورپردازی حمام‌های بزرگ و حمام‌های کوچک

حمام مدرن یک فضای چند منظوره است. نورپردازی مناسب این فضا از اهمیت بسیاری برخوردار است. حمام خانه شما می­‌تواند به غیر از کاربری بهداشتی، به یک آرامگاه خانگی برای ریلکس کردن در طول روز تبدیل شود. به همین دلیل نورپردازی این فضا بسیار اهمیت دارد. در این مقاله در این باره بخوانید.
نورپردازی آشپزخانه

نورپردازی آشپزخانه

خانه جایی‌ست که باید برای آدم‌ها حس امنیت و آسایش را تداعی کند. نورپردازی تاثیر به سزایی در زیبایی و چشم‌نواز بودن محیط خانه دارد. آشپزخانه هم بخش مهمی از خانه است. در این مقاله درباره نورپردازی آشپزخانه بیشتر بخوانید.
راهنمای نورپردازی اتاق خواب

راهنمای نورپردازی اتاق خواب

یکی از عوامل آرامش هر فضایی نورپردازی آن فضاست. اتاق خواب به جهت اینکه برای استراحت است و فضای مهمی در این حیطه است باید نورپردازی خاص خودش را داشته باشد. در این مقاله درباره نورپردازی اتاق خواب مفصل بخوانید.
چند ایده خلاقانه برای تغییر در سبک نور پردازی

چند ایده خلاقانه برای تغییر در سبک نور پردازی

نور پردازی نقش مهمی را در زیبایی فضا و تنظیم شرایط آسایش محیطی ایفا می­کند. اما در مورد چگونگی طراحی و محلی که از آن استفاده می­‌شود می­توانید از اصول و قوانین ثابت پیروی نکنید. با تلفیق خلاقیت و نوآوری تغییرات ایجاد کنید. خیلی از ایده‌ها و روش‌های مبتکرانه برای طراحی فضای داخلی به این روش کشف شدند.
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...