چراغهای مگنتی مولتی ترک ریلیکمی صبر کنید...

Track lightingنوعی از سیستم روشنایی است که منابع نور بر هر بخشی از یک ریل قابل نصب هستند و به صورت جداگانه قابل تنظیم هستند. از نکات مثبت آن علاوه بر نصب آسان، انعطاف آن با تغییر طراحی داخلی است.

چراغ ریلی یا TRACK LIGHT چیست؟

چراغ ریلی به داشتن نور متمرکز بیشتر در یک منطقه از خانه ، دفتر یا محل کارتان بوجود آمده است. نورپردازی با چراغهای ریلی در اصل به نوری گفته می شود که چراغ بر روی ریل نصب شده و در نتیجه آن را متناسب با نیازهای خاص روشنایی خود متحرک میکند. بسته به نیاز شما به نور ، چراغها را می توان روی سقف یا دیوار نصب کرد. ترک لایتها برای دهه ها در گالریها استفاده می شود ، اما در خانه ، دفتر یا محل کار شما به همان اندازه مفید و قابل استفاده است.

چراغ ریلی ال ای دی نوعی از زوشنایی های جدید است که انتخاب مناسبی برای خانه‌های بازسازی شده است که می‌خواهند نورپردازی مدرن داشته باشند و محدودیت برای نصب چراغ دارند.

چراغ ریلی را اغلب در مواقعی استفاده می‌کنیم که مشکل نصب چراغهای دیگر را در اتاق نداریم برای مثال در اشپزخانه فقط یک چراغ سقفی داریم و احتیاج به نور بیشتر داریم در حقیقت ما یک جای خالی برای نصب چراغ روی سقف داریم و قصد ما نورپردازی نقاط مختلف اتاق است که با نصب ریل و تعداد چراغهای موردنظر نورپردازی خود را کامل میکنیم.

در حقیقت ریلها نقش رساندن برق به چراغها را ایفا میکنند و شما میتوانید چراغها و جهت آنها را  جابجا کنید.

چراغ‌های ریلی پارس شعاع در اندازه‌ها و توان‌های مختلف عرضه می‌شوند که می‌توانید بسته به نوع نیاز خود هر کدام را انتخاب کنید. ریل‌ها هم  در سایزهای مختلف تولید و عرضه می‌شوند که بسته به محیط باید نوع مناسب را انتخاب کنید.

مزایای چراغهای ریلی:

  • ویژگی های خاص خانه را برجسته میکند.
  •  یکی از مزایای چراغهای ریلی این است که به شما توانایی برجسته سازی جنبه های خاصی از دکوراسیون منزل خود را می دهد ، مانند نقاشی ها ، تصاویر ، مبلمان یا مجسمه ها و حتی دیوارها

  • چراغهای ریلی بر خلاف منابع روشنایی دیگر که ثابت هستند و پس از نصب ، نمی توانید آنها را جابجا کنید.قابل جابجایی هستند و میتوانید منابع نور را در طول ریل جابجا کنید.

  • گزینه های روشنایی قدرتمندی را ارائه می دهد . بسته به تعداد چراغ هایی که تصمیم دارید روی روشنایی مسیر خود نصب کنید ، می توانید کل اتاق یا قسمتی از فضا را با نور روشن کنید.به لطف تکنولوژی ال ای دی در هزینه های برق صرفه جویی می کنید و حرارت در محیط ایجاد نمیشود و عمر طولانیتری دارند.

  • برای فضاهای کوچکتر بسیار مناسب است زیرا می توان آن را در مکان مناسب نصب کرد.

  • به دلیل نصب آسان در بازسازی ها گزینه مناسبی است. 

  •  مناسب برای واحد های تجاری و یا نمایشگاهها به علت تاکید بر محصول خاص

  • در منازل مسکونی برای تاکید بر تابلوها و عناصر دکوراتیور  و بر روی میزهای کار، غذاخوری و یا اپن آشپزخانه  کاربرد دارند. البته به شرطی که با سبک طراحی داخلی متناسب باشد و بیشتر برای سبک مدرن استفاده میشود

نکات مهم هنگام خرید چراغهای ریلی
1. مدل خطی رایج که عموما منابع نوری عمدتا مشابه در یک ریل صاف قرار دارند و 220 ولت هستند.
2.برای سقف های بلند به صورت آویز از سقف میتواند اجرا شود،اما برای سقفهای کوتاه استفاده از چراغهای ریلی پیشنهاد نمیشود.

در خانه هایی با سبک مدرن استفاده میشود.
بهتر است تمام اجزاء این سیستم را از یک برند خریداری کنید به علت تغییر در شدت،رنگ نور و CRI .

نسل جدید سیستمهای ریلی توکار یا مونوریل:
1. قابلیت نصب انواع منابع نوری از رایج ترین آنها ترک لایت ها و لاینرها و آویزها که میتواند نورهای تاکیدی،عمومی و وظیفه ای را در فضا ایجاد کند.
2.قابلیت نصب بر دیوار و سقف و دیوار ،نمونه های جدید سیستم مونوریل مگنتی بوده و قابلیت جابجا کردن منابع نور وجود دارد.
5. مناسب برای سبک مدرن و مینیمال.
6. امکان تامین نور عمومی و یا تاکیدی بر حسب منبع نوری اجرا شده.

دسته‌بندی