وبلاگ

نکات مهم در زمان خرید پروژکتورهای ال ای دی (LED)

نکات مهم در زمان خرید پروژکتورهای ال ای دی (LED)

پروژکتور ال ای دی یکی از رایج ترین وسایل نور پردازی است که برای فضاهای بزرگ و باز مورد استفاده قرار می گیرد. پرژکتور LED Flood با کیفیت بسیار بالا طراحی شده و روشنایی بسیار خوبی را ایجاد خواهد کرد. این لامپ ها بر خلاف لامپ های سنتی، گزینه ای مناسب برای استفاده در فضای بیرونی به شمار آمده و می توان آن ها را در محیط های خارجی و بدون سقف به کاربرد. همچنین استفاده از این نوع پرژکتور ال ای دی مزایای بسیاری را برای کاربران خود به وجود خواهد آورد.
نکات مهم در طراحی و نورپردازی اتاق کودک

نکات مهم در طراحی و نورپردازی اتاق کودک

اتاق کودک یک جهان خاص است و همیشه باید منعکس کننده شخصیت هر کودک باشد.طراحی نورپردازی خلاقانه برای اتاق کودک برای راحتی و آسایش کودک بسیار مهم است.اجرای نورپردازی خلاقانه باعث به وجودآمدن محیطی هیجان انگیز برای کودک میشود و کمک شایانی به جلوگیری از احساس ترس و تنهایی در هنگام شب مینماید.
نورپردازی اتاق پرو و آینه چرا مهم است؟

نورپردازی اتاق پرو و آینه چرا مهم است؟

در تحقیقی که توسط موسسه INNOFACT در سال 2017 انجام شد نشان داد که یکی از علت اصلی استفاده از فروشگاهها به جای خرید اینترنتی پرو کردن لباس است. این تحقیق نشان داد 70% افرادی که لباس را پرو میکنند مبادرت به خرید لباس میکنند.  در سال 2018 نتایج تحقیقی روthe SUNمنتشر کرد که در آن در فروشگاههای شناخت شده لندن اقدام به بررسی اثر نورپردازی بر ظاهر افراد نموده بود. همانگونه که در تصاویر میبینین نورپردازی به شکل واضحی بر ظاهر و درنیتجه فروش اثرگذار بود.
نورپردازی برای تماشای تلویزیون یا تی وی روم به چه صورت باید باشد؟

نورپردازی برای تماشای تلویزیون یا تی وی روم به چه صورت باید باشد؟

​​​​معمولا ما هزینه بالایی بابت خرید تلویزیون و دکوراسیون تی وی روم انجام میدهیم .اما نورپردازی مناسب و اصولی میتواند به یک تجربه لذت بخش از تماشای تلویزیون یا در مقابل خستگی چشم و سردرد میتواند بیانجامد.نورپردازی مناسب برای تماشای تلویزیون و فیلم دارای اصولی است که در این مقاله به آن اشاره میکنیم.
نورپردازی کمد و کلوزت روم

نورپردازی کمد و کلوزت روم

​​​​نورپردازی حرفه ای در داخل کمدها و اتاق لباس یکی از اصلی ترین و مهمترین  دقدقه ها به شمار می آید.چون معمولاً این گونه فضاها از نور طبیعی بهره مند نبوده و شما ملزم به استفاده از نور مصنوعی میباشید. انتخاب منبع روشنایی صحیح باید به گونه ای باشد که تمامی زوایای داخل کمد؛آینه ها و رنگ لباس به بهترین شکل ممکن دیده شوند.نورپردازی کمدهای اغلب به آنها امکان می دهد بزرگتر از آنچه هستند احساس شوند.
ایده هایی برای استفاده از چراغ دفنی

ایده هایی برای استفاده از چراغ دفنی

عمدتا همه خصوصا معماران به نورهای دانلایت عادت دارند. این در حالی هست که نورهای آپلایت که یکی از مدلهای انها چراغهای دفنی میباشند میتواند با آرامش بصری زیاد  فضای زیبایی ایجاد کنند.این مدل نورپردازب هم به عنوان نور عمومی و هم نور تاکیدی مورد استفاده دارند. البته عملکردشان در نور تاکیدی ایجاد خطوط نور تاکیدی است .حتی در کاربری مسکونی هم میتوان از آنها استفاده کرد.کاربرد رایج آنها در نورپردازی نما برای تاکید بر المان های عمودی است.
ایده ها و نکات نورپردازی در سرویس بهداشتی

ایده ها و نکات نورپردازی در سرویس بهداشتی

وقتی نوبت به نورپردازی فضاهای داخلی می رسد، معمولا حمام کمترین توجه را به خود جلب می کند.شما با ایجاد چند سناریوی مختلف میتوانید با استفاده از نورپردازی اصولی از حمام خود لذت ببرید. نورپردازی اصولی در حمام و هنگام صبح ما را کاملا سرحال می‏ آورد، در حالیکه به هنگام شب و قبل از خواب موجب آرامش می ‏شود. در اینجا ما ایده ها و نکات مهم در مورد نورپردازی حمام را به شما ارائه خواهیم داد تا اطمینان حاصل کنید که با استفاده از نورپردازی از حمام خود نهایت استفاده را خواهید برد.
ریسه استریپ ( ریسه شلنگی ) و ایده های اجرای نورمخفی

ریسه استریپ ( ریسه شلنگی ) و ایده های اجرای نورمخفی

نورپردازی  یک قسمت مهم از دکوراسیون تبدیل شده اند و باعث برجسته شدن سبک دکوراسیون میشود.یکی از سبکهای نورپردازی استفاده از نورمخفی میباشد.نور مخفی یکی از تکنیک های پایه ای در نورپردازی بشمار میرود و باعث حس آرامش در محیط خانه میشود. در این روش منبع نوردر داخل حفره یا شیاری قرار گرفته و به صورت غیر مستقیم از طریق بازتاب، نور منتشر میگردد.
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...