نورپردازی خانه

نورپردازی کمد و کلوزت روم

نورپردازی کمد و کلوزت روم

نورپردازی حرفه‌ای در داخل کمدها و اتاق لباس یکی از اصلی‌ترین و مهمترین دغدغه‌ها به شمار می‌آید. چون معمولاً این گونه فضاها از نور طبیعی بهره‌مند نبوده و شما ملزم به استفاده از نور مصنوعی می‌باشید. انتخاب منبع روشنایی صحیح باید به گونه‌ای باشد که تمامی زوایای داخل کمد؛ آینه‌ها و رنگ لباس به بهترین شکل ممکن دیده شوند. نورپردازی کمدها اغلب به آنها امکان می‌دهد بزرگتر از آنچه هستند احساس شوند.
ایده‌ها و نکات نورپردازی در سرویس بهداشتی

ایده‌ها و نکات نورپردازی در سرویس بهداشتی

وقتی نوبت به نورپردازی فضاهای داخلی می‌رسد، معمولا حمام کمترین توجه را به خود جلب می‌کند. شما با ایجاد چند سناریوی مختلف می‌توانید با استفاده از نورپردازی اصولی از حمام خود لذت ببرید. نورپردازی اصولی در حمام و هنگام صبح ما را کاملا سرحال می‏ آورد، در حالیکه به هنگام شب و قبل از خواب موجب آرامش می ‏شود. در اینجا ما ایده‌ها و نکات مهم در مورد نورپردازی حمام را به شما ارائه خواهیم داد تا اطمینان حاصل کنید که با استفاده از نورپردازی از حمام خود نهایت استفاده را خواهید برد.
ریسه استریپ (ریسه شلنگی) و ایده‌های اجرای نور مخفی

ریسه استریپ (ریسه شلنگی) و ایده‌های اجرای نور مخفی

نورپردازی یک قسمت مهم از دکوراسیون تبدیل شده‌اند و باعث برجسته شدن سبک دکوراسیون می‌شود. یکی از سبک‌های نورپردازی استفاده از نور مخفی می‌باشد. نور مخفی یکی از تکنیک‌های پایه‌ای در نورپردازی بشمار می‌رود و باعث حس آرامش در محیط خانه می‌شود. در این روش منبع نور در داخل حفره یا شیاری قرار گرفته و به صورت غیر مستقیم از طریق بازتاب، نور منتشر می‌گردد.
نور مخفی کابینت و روش‌های نورپردازی کابینت، خلق یک فضای جذاب تنها با کمک نور

نور مخفی کابینت و روش‌های نورپردازی کابینت، خلق یک فضای جذاب تنها با کمک نور

کابینتی که در حالت عادی ممکن است یکنواخت دیده شود، با استفاده از نورپردازی منظره چشم‌نوازی را می‌سازد. اگر احساس می‌کنید در هنگام آشپزی و کار در آشپزخانه نور کافی وجود ندارد، بهترین گزینه استفاده از نورمخفی مناسب در زیر کابینت می‌باشد. این نوع نورپردازی می‌تواند برای استفاده روزمره بسیار مفید باشد و همچنین در افزایش زیبایی و بزرگ جلوه دادن آشپزخانه شما بسیار کمک کننده باشد.
راهنمای انتخاب لوستر

راهنمای انتخاب لوستر

لوسترها یک گزینه کلاسیک برای ایجاد یک روشنایی مطلوب است. امروزه سبک‌های مدرن لوسترها با طراحی‌های جدید در حال گسترش است. همه ویژگی‌های لحاظ شده در تولید این محصولات، باعث شده تا با تنوع بسیاری مواجه باشید. خیلی از این فاکتورها در انتخاب و تصمیم‌گیری حائز اهمیت هستند.
راهنمای انتخاب نورپردازی مناسب برای فضا

راهنمای انتخاب نورپردازی مناسب برای فضا

نحوه انتخاب نوع چراغ در نورپردازی محیط‌ها بسیار تاثیرگذار است.انتخاب آن برخلاف تصور ساده نیست. زیبایی و نور در کنار یکدیگر می‌توانند فضایی را بسازند که مورد پسند شماست. در این مقاله درباره انتخاب نورپردازی مناسب بیشتر بخوانید.
اصول نورپردازی حمام‌های بزرگ و حمام‌های کوچک

اصول نورپردازی حمام‌های بزرگ و حمام‌های کوچک

حمام مدرن یک فضای چند منظوره است. نورپردازی مناسب این فضا از اهمیت بسیاری برخوردار است. حمام خانه شما می­‌تواند به غیر از کاربری بهداشتی، به یک آرامگاه خانگی برای ریلکس کردن در طول روز تبدیل شود. به همین دلیل نورپردازی این فضا بسیار اهمیت دارد. در این مقاله در این باره بخوانید.
نورپردازی آشپزخانه

نورپردازی آشپزخانه

خانه جایی‌ست که باید برای آدم‌ها حس امنیت و آسایش را تداعی کند. نورپردازی تاثیر به سزایی در زیبایی و چشم‌نواز بودن محیط خانه دارد. آشپزخانه هم بخش مهمی از خانه است. در این مقاله درباره نورپردازی آشپزخانه بیشتر بخوانید.
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...