بایگانی نوشته‌ها

نورپردازی برای تماشای تلویزیون یا تی وی روم به چه صورت باید باشد؟

نورپردازی برای تماشای تلویزیون یا تی وی روم به چه صورت باید باشد؟

​​​​معمولا ما هزینه بالایی بابت خرید تلویزیون و دکوراسیون تی وی روم انجام میدهیم .اما نورپردازی مناسب و اصولی میتواند به یک تجربه لذت بخش از تماشای تلویزیون یا در مقابل خستگی چشم و سردرد میتواند بیانجامد.نورپردازی مناسب برای تماشای تلویزیون و فیلم دارای اصولی است که در این مقاله به آن اشاره میکنیم.
نکات کلیدی قبل نورپردازی در طراحی داخلی

نکات کلیدی قبل نورپردازی در طراحی داخلی

استفاده از روش های نورپردازی مدرن، یکی از بهترین روشها برای ایجاد  تغییر در خانه است. استفاده از نورپردازی مناسب به معنای روشن کردن تمام قسمت های خانه نیست.طراحان برجسته‌ی دکوراسیون اعتقاد دارند که اگر نورپردازی دکوراسیون داخلی یک خانه به درستی طراحی شود، همه‌ی افراد در آن احساس آرامش و راحتی می‌کنند در حالی که خودشان هم علت اصلی آرامش را نمی‌دانند
نورپردازی انسان محور

نورپردازی انسان محور

همه موجودات زنده دارای "ساعت درونی" به نام ریتم شبانه روزی هستند و انسانها نیز از این قاعده مستثنی نیستند. به طور خلاصه ، این بدان معناست که ما با خورشید طلوع می کنیم و هنگام غروب می خوابیم. نور مناسب در زمان مناسب می تواند بر همه چیز از خواب تا احساس و عملکرد ما تأثیر بگذارد.human centric lighting یا نورپردازی انسان محور راهی برای ایجاد تغییرات طبیعی شدت نور و دمای رنگ در داخل خانه با استفاده از نور مصنوعی برای تقلید از نور طبیعی است.هنگام ایجاد سیستم های نورپردازی ، انسانها را در مرکز قرار می دهد و محیطهای کار و زندگی را بهینه می کند. به همین دلیل است که نورپردازی انسان محور (HCL) برای مدارس ، تاسیسات بهداشتی ، ادارات و ساختمانهای صنعتی مفید است.
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...