چراغ سقفی توکار و روکار 12 ولت

کمی صبر کنید...

چراغ های  سقفی 12ولت اسمارت سنس مجهز با لامپ SMD LED بوده که وجود این لامپ در ساختار یک چراغ نشان از دو ویژگی مهم آن دارد: ویژگی اول پخش نور گسترده و یکنواخت در محیط بوده به طوریکه سبب آسیب به چشم و یا خستگی آن نمی شود و ویژگی دوم مصرف کم و بهینه انرژی در این چراغ ها می باشد بطوریکه سبب کاهش قابل توجهی در میزان برق مصرفی می شود.چراغهای سقفی توکار 12 ولت یکی از بهترین گزینه ها برای نورپردازی سقف استخر و محیطهای مرطوب مانند جکوزی میباشد.

چراغهای هالوژن سقفی 12 ولت در دو رنگ نور آفتابی،مهتابی و یخی عرضه میگردد و شما می توانید بسته به رنگ مورد نیاز در محیط خود از یکی از این سه رنگ نور استفاده نمایید.  طول عمر این چراغ بالا بوده و در اثر کلید خوردن های پی در پی دچار سوختگی و یا آسیب به بدنه آن نمی شود و در نتیجه مناسب استفاده در مکان هایی مانند استخر،جکوزی،قایقها،خودرو و پروژه های نورپردازی خورشیدی و سولار میباشد. 

به دلیل امکان خطر برق گرفتگی، چراغ های سقف و اطراف استخر ولتاژ 12 ولت یا 24 ولت را باید در اختیار داشته باشند. به علت ولتاژی که ذکر شد، پیش از مسیر سیم کشی، نصب ترانس یا سوییچینگ الزامی بوده که باعث کاهش ولتاژ می شود.

هر مقدار که فاصله های استخری از ترانس بیشتر شود، باید سیم و کابل با قطر بیشتر تهیه شود.

قطر کابل چراغ های استخری به دو عامل مهم بستگی دارد: 1. تعداد چراغ‌های متصل به کابل  2. توان هر کدام از چراغ‌های استخر.

از دیگر روش‌ها جهت نورپردازی استخر، برجسته نمودن گیاهان پیرامون استخر می باشد. می‌توان با تابش یکدست و نرم نور بر گیاهان حول استخر، برجسته سازی عناصر را انجام داده و با انعکاس این زیبایی در استخر، فضایی رؤیایی برای شنای خود در استخر فراهم کنید. همچنین در لابه لای شاخه درختان بزرگ اطراف استخر هم می‌توان نور کم روشن کرد تا به زیبایی اضافه شود.این چراغها علاوه بV داشتن IP بهتر است برای ایمنی از ولتاژ 12 یا 24 دی سی استفاده کرد.

اگر استخر آبشار داشته باشد، می‌توان از وال واشر ال ای دی 12 ئلت در زیر آبشار استفاده کرد و آن را کار گذاشت. همچنین این قابلیت وجود دارد تا با زاویه دادن صحیح هر رنگی که دلخواه کاربر هست، آب را به آن رنگ درآورد و نظاره گر رقص آب بود.

وقتی صحبت از ایمنی محصول LED می شود، خطرات نوری، شوک و آتش سوزی اغلب در نظر گرفته می شود. از آنجایی که ۱۲ ولت در مقایسه با ولتاژ 220 ولت ولتاژ بسیار کمتری است، غلبه بر مقاومت داخلی پوست انسان و سایر اشیاء برای جریان الکتریکی دشوارتر است.

در سیستم های روشنایی 12 ولت،سوییچینگ و منبع تغذیه دور از ،LED ها قرار دارند، معمولاً در یک منطقه خنک و دارای تهویه. این امر قابلیت اطمینان لوازم الکترونیکی را بهبود می‌بخشد و مهم‌تر از همه، امکان تعمیر یا تعویض قطعات الکترونیکی معیوب را به راحتی فراهم می‌کند.

چراغ های سقفی استخر 12 و 24 ولت

برای نورپردازی استخر و فضاهای مرطوب از چراغهای مختلفی مانند لامپای هالوژن ال ای دی 12 ولت،چراغهای سقفی توکار 12 ولن،وال واشرهای 12 ولت همچنین چراغهای خطی یا لاینرها

تمامی این مدل چراغها دارای ولتاژ 12 ولت بوده و منبه تغذیه انها باید به صورت جداگانه بر روی تابلو یا خارج محوطه نصب شود.

همچنین برای تهیه چراغهای استخری 12 ولت حتما تعداد چراغ و جریان آنها باید محاسبه شود.دسته‌بندی