چراغ رشد گیاه

پروژکتور رشد گیاه ال ای دی مدل P۳۰۰ بهترین پروژکتور رشد گیاه از دیدگاه سایت AMAZON

از {{model.count}}

چراغ رشد (Grow Light) یا چراغ گیاه (Plant Light)، یک منبع نور می باشد که برای شبیه سازی نور خورشید به منظور رشد گیاه بوسیله انتشار یک طیف الکترومغناطیسی مناسب برای تحریک و تقویت فتوسنتز طراحی شده است. چراغ رشد مخصوص گیاه، طیف های نور مورد نیاز گیاه تحت کشت را از طریق تنوع لومن خروجی (شدت) لامپ تامین می نماید. نور خروجی لامپ های رشد LED، بسته به انواع گیاهان تحت کشت، مراحل کشت (جوانه زنی، رویش، گل دهی یا میوه دهی)، و فتو پریود (دوره نور دهی) مورد نیاز گیاه، محدوده خاصی از طیف، لومن و دمای رنگ مورد دلخواه برای گیاهان را تامین می نمایدهمچنین استفاده از نور­ LED باعث افزایش سرعت رشد گیاه می شود. محاسبات نشان داده است که استفاده از لامپ های LED در شرایط کنترل شده محیط داخلی، می­ تواند طول دوره رشد را تا حدود نصف کشاورزی سنتی کاهش دهد. این مساله موجب تحقق خواسته هایی می شود که در کشاورزی عادی امکانپزیر نمی باشد، مانند تولید محصولات تازه در محل مطلوب کاربر و در تمام طول سال

تعداد
نوع
0
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
مقایسه

 

پروژکتورهای مدل p۳۰۰ رشد گیاه با طول عمری بالا مصرف برق بسیار کم و حرارت ناچیز در مقایسه با دیگر پروژکتورهای متداول باعث شده تا این پروژکتور در میان کاربران بسیار محبوبیت داشته باشد. در ساخت این پرژکتورها بر خلاف دیگر پرژکتورهای از ۱۲ طول موج مختلف استفاده میشود که باعث شبیه سازی نور خورشید میشود.شما با جستجوی ساده در گوگل میتوانید به محبوبیت این چراغ در میان کاربران پی ببرید.

از دیگر مشخصات پروژکتور p۳۰۰ میتوان به کلید veg&bloom اشاره کرد که شما میتوانید بر اساس رشد گیاه مدنظرتون سیستم روشنایی رو تنظیم کنید.