نورپردازی خانه


نورپردازی کمد

نورپردازی کمد

نورپردازی حرفه ای در داخل کمدها و اتاق لباس یکی از اصلی ترین و مهمترین  دقدقه ها به شمار می آید.چون معمولاً این گونه فضاها از نور طبیعی بهره مند نبوده و شما ملزم به استفاده از نور مصنوعی میباشید. انتخاب منبع روشنایی صحیح باید به گونه ای باشد که تمامی زوایای داخل کمد؛آینه ها و رنگ لباس به بهترین شکل ممکن دیده شوند.نورپردازی کمدهای اغلب به آنها امکان می دهد بزرگتر از آنچه هستند احساس شوند.

ایده ها و نکات نورپردازی در سرویس بهداشتی

ایده ها و نکات نورپردازی در سرویس بهداشتی

وقتی نوبت به نورپردازی فضاهای داخلی می رسد، معمولا حمام کمترین توجه را به خود جلب می کند.شما با ایجاد چند سناریوی مختلف میتوانید با استفاده از نورپردازی اصولی از حمام خود لذت ببرید. نورپردازی اصولی در حمام و هنگام صبح ما را کاملا سرحال می‏ آورد، در حالیکه به هنگام شب و قبل از خواب موجب آرامش می ‏شود. در اینجا ما ایده ها و نکات مهم در مورد نورپردازی حمام را به شما ارائه خواهیم داد تا اطمینان حاصل کنید که با استفاده از نورپردازی از حمام خود نهایت استفاده را خواهید برد.

چرا آشپزخانه شما نیاز به نور در زیرکابینت دارد؟

چرا آشپزخانه شما نیاز به نور در زیرکابینت دارد؟

اگر احساس میکنید در هنگام آشپزی و کار در آشپزخانه نور کافی وجود ندارد، بهترین گزینه نصب چراغ در زیرکابینت میباشد. این نوع نورپردازی می تواند برای استفاده روزمره بسیار مفید باشد و همچنین در افزایش زیبایی و بزرگ جلوه دادن آشپزخانه شما بسیار کمک می کند.

راهنمای انتخاب لوستر

راهنمای انتخاب لوستر

لوسترها یک گزینه کلاسیک برای ایجاد یک روشنایی مطلوب است. امروزه سبک های مدرن لوستر ها با طراحی های جدید در حال گسترش است. همه ویژگی های لحاظ شده در تولید این محصولات، باعث شده تا با تنوع بسیاری مواجه باشید. خیلی از این فاکتور ها در انتخاب و تصمیم گیری حایز اهمیت هستند.

راهنمای انتخاب نورپردازی مناسب برای فضا

نحوه انتخاب نوع چراغ در نورپردازی محیط ها بسیار تاثیرگذار است.انتخاب آن برخلاف تصور ساده نیست. زیبایی و نور در کنار یکدیگر می توانند فضایی را بسازند که مورد پسند شماست. در این مقاله درباره انتخاب نورپردازی مناسب بیشتر بخوانید.

اصول نورپردازی حمام های بزرگ و حمام های کوچک

حمام مدرن یک فضای چند منظوره است. نورپردازی مناسب این فضا از اهمیت بسیاری برخوردار است. حمام خانه شما می­تواند به غیر از کاربری بهداشتی، به یک آرامگاه خانگی برای ریلکس کردن در طول روز تبدیل شود. به همین دلیل نورپردازی این فضا بسیار اهمیت دارد. در این مقاله در این باره بخوانید.

نورپردازی آشپزخانه

خانه جاییست که باید برای آدمها حس امنیت و آسایش را تداعی کند.نورپردازی تاثیر به سزایی در زیبایی و چشم نواز بودن محیط خانه دارد. آشپزخانه هم بخش مهمی از خانه است. در این مقاله درباره نورپردازی آشپزخانه بیشتر بخوانید.

راهنمای نورپردازی اتاق خواب

راهنمای نورپردازی اتاق خواب

یکی از عوامل آرامش هر فضایی نورپردازی آن فضاست. اتاق خواب به جهت اینکه برای استراحت است و فضای مهمی در این حیطه است باید نورپردازی خاص خودش را داشته باشد. در این مقاله درباره نورپردازی اتاق خواب مفصل بخوانید.

عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...